Tinnen kan, 19de eeuw, ouderdomssporen, h. 19 cm + Tinnen strooibus, 19de eeuw, deukjes, sleets, h. 14 cm + Tinnen ziekenbekertje, 19de eeuw, h. 13 cm (3x)