Maagd Maria met het Christuskind, vervaardigd uit de slagtand van een wrattenzwijn, 18de/19de eeuw, h. 11,5 cm + Benen tempel met de Maagd Maria, beschadigd, 19de eeuw, h. 6,5 cm (2x)