Aziatische en Etnische Kunst » Kavel 4843

Twee Chinese porseleinen blauw-witte borden, 18de eeuw, diam. 21 cm, chips + Chinees porseleinen famille rose bord, 18de eeuw, diam. 22 cm, beschadigd + Drie Chinese porseleinen blauw-witte borden, 18de eeuw, diam. 22,5 cm, min. chips (6x)

Kavel 4843

Kavel 4843 Kavel 4843 Kavel 4843