Wandelstok met ringen van hoorn, gebruikssporen, l. 89 cm + Wandelstok met bamboe en hoorn, sleets en minimale beschadiging, l. 78 cm + Wandelstok met bamboe en hoorn, sleets, l. 86,5 cm (3x)