Meubilair » Kavel 5930

Gezwart houten en met schildpadschild belijmd kunstkabinet op onderstel, deels ingelegd met been, koperen beslag, 19de eeuw, enkele kleine beschadigingen, scheur blad onderstel, sleutel ontbreekt (enkele lades zitten dicht), afm. 38 x 61 x 21 cm, afm. onderstel 85 x 64 cm.

Kavel 5930

Kavel 5930 Kavel 5930 Kavel 5930