Vijf Chinese porseleinen borden, blauw-wit decor met Europeanen in landschap, 18de eeuw, vervaardigd voor de Nederlandse of Engelse markt, diam. 21 cm, 2 borden met haarlijnscheur en 1 bord met kleine randschilfer achterzijde (5x)