Aziatische en Etnische Kunst » Kavel 4867

Chinese ivoren sculptuur, Guanyin met draak, staande op een lotus, 19de eeuw, gesigneerd onderzijde, deels ingelegd met paarlemoer, minieme schade achteraan op standvoet, h. 27 cm.

Kavel 4867

Kavel 4867 Kavel 4867