Aziatische en etnische kunst » Kavel 3297

Vier Chinese porseleinen schoteltjes, 19de eeuw, diam. 9 cm, min. chips + Chinees porseleinen famille rose kopje, 19de eeuw, min. chips + Chinese porseleinen famille rose kop en schotel, 19de eeuw, haarlijnscheur (7x)

Kavel 3297

Kavel 3297 Kavel 3297