Zilver » Kavel 3004
Hollands zilveren koffie- en theeservies, 1ste gehalte, 1838, meesterteken: de Groot, Amsterdam, bekroond met ouroboros, ivoren handvaten, minimale gebruikssporen, ca. 2025 gram, op verzilverd dienblad (5x)