Schilderkunst en Grafiek » Kavel 3106

Studio van Jan II Brueghel en studio van Ferdinand van Kessel voor de objecten in de voorgrond, Jan van Balen's studio voor de figuren, olieverf op doek (bedoekt), 17de/18de eeuw, Allegorie van het Vuur: Venus in de smidse van Vulcanus, minimale restauraties, te dateren rond 1670, afm. 63 x 97,5 cm, gelijkaardig exemplaar te zien in de Galleria Doria Pamphilj te Rome, met expertise van Prof. Dr. Jan de Maere

Kavel 3106

Kavel 3106 Kavel 3106 Kavel 3106 Kavel 3106