Studio van Jan II Brueghel en studio van Ferdinand van Kessel voor de objecten in de voorgrond, Jan van Balen's studio voor de figuren, olieverf op doek (bedoekt), 17de/18de eeuw, Allegorie van het Vuur: Venus in de smidse van Vulcanus, minimale restauraties, te dateren rond 1670, afm. 63 x 97,5 cm, gelijkaardig exemplaar te zien in de Galleria Doria Pamphilj te Rome, met expertise van Prof. Dr. Jan de Maere