Monumentale okimono van een Takarabune (schattenschip), Meiji era (1868-1912), late 19de/begin 20ste eeuw, De vrolijke Shichifukujin (Zeven Goden van Geluk), zittend, muziekinstrumenten bespelend, dansend of staand met hun respectievelijke attributen op het open dek van een uitgebreid zeilschip, de enkelpolige mast met één groot door de wind geblazen zeil, de romp van gesimuleerde houten planken met een haan boegbeeld, fijn bewerkte figuren, enkele kleine beschadigingen en enkele ontbrekende delen (minimaal o.a. arm van 1 persoon), afm. 50 x 55 cm.