Eikenhouten gefineerde commode, 19de eeuw, bovenste lade klapt open, binnenzijde met drie laden en lederen blad (gebruikssporen), onder de klep zitten twee laden, afm. 97 x 46 (uitgeklapt 80 cm) x 89 cm.