11 Kuifje strips o.a. Juwelen van Bianca Castafiore 1963 (sleets), Kuifje in Afrika 1966, De 7 kristallen bollen 1967, Het gebroken oor 1966, Kuifje in Tibet (beschadigd) herdruk, De blauwe lotus herdruk, De zonnetempel herdruk, De mannen op de maan herdruk, Kuifje en het zwarte goud herdruk + De avonturen van Kuifje reporter van de "petit vingtième" in het land van de Sovjets, 1999 (11x)