Chinese porseleinen dekselvaas, Yongzheng, 1ste helft 20ste eeuw, gedecoreerd met lange lijzen en spelende kinderen, Herkomst: Lempertz, Keulen, Auktion 1072, Lot 238, 10-11 juni 2016, h. 48 cm.