Schilderijen en Grafiek » Kavel 1136

Naar Henri de Toulouse-Lautrec (1864-1901), litho, La passagère du 54- Promenade en yacht, afm. 79 x 53 cm, met taxatierapport van Sotheby's: Delteil nr. 366, Adhémar nr. 188, Götz Adriani nr. 145-III (#) met het opschrift Salon des Cent', Herkomst: Ketterer Kunst Auctions, Collectie Gies Pluim

Kavel 1136

Kavel 1136 Kavel 1136