Een set van vier ivoren allegorische figuren die de Vier Jaargetijden voorstellen, 17de/18de eeuw, mogelijk Noord-Italië, de lente met mandje vol bloemen, de herfst als Bacchus met wijnbeker, de zomer met een korenschoof en de winter als een oude man naast een vuurpot, elk verhoogd op een getailleerde gezwart houten en ivoren sokkel, h. 16 cm (zonder sokkel 11 cm), minimale beschadigingen, een restauratie (4x)