Gegraveerd zilveren hangkruis/wijwatervaatje, bekroond met Christus aan het kruis, achtkantig vaatje in de vorm van een doopvont, Antwerpse merken, begin 18de eeuw (harp, Antwerps handje en gekroonde N), Zilversmid: Meester met de Harp, scharniertje behoeft restauratie, oude restauraties, afm. 25 x 15 x 8 cm, Herkomst: Collectie religieuze kunst Willem Neutelings