Houten kolommenklok, 19de eeuw, Romeinse cijferring, kleine beschadigingen wijzerplaat en fineer, afm. 46 x 22 cm + Albasten met koperen kolommenklok, ca. 1900, met twee kandelaars, afm. 38 x 21 cm en 28 x 20 cm, kleine beschadigingen (4x)