Zilver » Kavel 114

Frans en Hollands zilveren bestek, 2de gehalte, diverse jaarletters 19de eeuw, bestaande uit: 18 dinerlepels, 18 dinervorken, 7 dessertlepels, 8 ontbijtvorken, 5 koffielepels, 2 opdienlepels en vleesvork, ca. 3457 gram, diverse modellen, Herkomst: Stichting Bonhomme Tielens (59x)

Kavel 114

Kavel 114 Kavel 114