Japanse porseleinen beker, h. 7,5 cm + Verzameling Chinees porselein, 19de/20ste eeuw: 4 diverse kopjes (1 x haarlijnscheur, 1 x craquelé, 1 x haarlijnscheur en chips), 4 diverse schotels (2 x chips), diam. 10-13 cm + Bord, diam. 20 cm + Famille rose schotel, diam. 11 cm, haarlijnscheur en minimale chips (11x)