A.D. Copier en J. Gidding, gezandstraald glasraam (drie delen), Adam en Eva, Herkomst: S.S. Nieuw Amsterdam, passagiersschip voor de Holland-Amerikalijn, 1938, gesigneerd m.l., enkele chips en minimale beschadigingen, afm. 210 x 156 cm.