Aziatische en Etnische Kunst » Kavel 875

Verzameling Chinees porselein: Twee kommen, diam. 16,5 cm, haarlijnscheur + Kom, gerestaureerd, diam. 20 cm + dekselschaaltje, diam. 7,5 cm, haarlijnscheur + Vaasje, gedecoreerd met vogels, h. 12 cm + Potpourridoosje, haarlijnscheur, l. 11 cm (6x)

Kavel 875

Kavel 875