Chinese porseleinen kom, haarlijnscheur, h. 16 cm + Lepel en bord op presenteerblad, Guangdong, 18de/19de eeuw + Twee Chinese porseleinen borden, 19de/20ste eeuw, diam. 18 en 22 cm (5x)