Aziatische en Etnische Kunst » Kavel 858

Verzameling Chinees porselein: 2 theepotjes (1 beschadigd) + Schaal, haarlijnscheur, diam. 17 cm + Twee schoteltjes, diam. 13 cm + Schaaltje, diam. 13 cm + Ovale schaal, haarlijnscheur, l. 26 cm (7x)

Kavel 858

Kavel 858 Kavel 858