Aziatische en Etnische Kunst » Kavel 832

Twee Chinese porseleinen famille rose borden, 18de eeuw, diam. 22 cm + Chinees porseleinen famille rose bord, haarlijnscheur, diam. 22 cm (3x)

Kavel 832

Kavel 832 Kavel 832