Mahoniehouten schrijfkist, 19de/20ste eeuw, mogelijk Engeland, min. beschadigingen, afm. 15 x 45 x 26 cm + Walnotenhouten gefineerde schrijfkist, deels ingelegd met andere houtsoorten en paarlemoer, 19de eeuw, afm. 15 x 35 x 24 cm.