Aziatische en Etnische Kunst » Kavel 813

Chinese porseleinen dekselvaas en vaas, laat 19de eeuw, chips, gemerkt onderzijde, h. 20 en 21 cm (2x)

Kavel 813

Kavel 813 Kavel 813