Aziatische en Etnische Kunst » Kavel 877

Paar Chinese porseleinen kraanvogels, Kangxi-periode (1662-1722), h. 16,5 cm, 1 minimale restauratie snavel, Herkomst: Vanderven Oriental Art (2x)

Kavel 877

Kavel 877 Kavel 877 Kavel 877 Kavel 877