Aziatische en Etnische Kunst » Kavel 803

Famille rose schotel, 18de eeuw, haarlijnscheuren, diam. 11 cm + Famille rose schotel, 18de eeuw, liggende figuur, gelijmd, diam. 10,5 cm (2x)

Kavel 803

Kavel 803 Kavel 803