Aziatische en Etnische Kunst » Kavel 805

Zes Chinese porseleinen borden, 18de eeuw, 2 x haarlijnscheuren en minimale chips, diam. 22 cm (6x)

Kavel 805

Kavel 805 Kavel 805 Kavel 805