Aziatische en Etnische Kunst » Kavel 801

Vier Chinese porseleinen borden, 18de eeuw: 2 x koolblad, diam. 23 cm, min. chips en haarlijnscheuren + 1 x florale decoratie, randschilfers, diam. 23 cm + 1 x florale decoratie, haarlijnscheur en chips (4x)

Kavel 801

Kavel 801 Kavel 801